Learn CBSE Forum
Rani had ₹ 18.50. She bought one ice-cream for ₹ 11.75. How much money does she have now?
CBSE Class 6
CBSE Class 6 Maths
class-6-maths
,
decimals
Murali
April 8, 2019, 6:27am
1
Rani had ₹ 18.50. She bought one ice-cream for ₹ 11.75. How much money does she have now?
Murali
April 8, 2019, 6:27am
2